MUĞLA SEYDİKEMER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Birimi

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Birimi

         Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bağlı okul ve kurumlarda sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkıda bulunulması ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili iş ve işlemlerin mevzuata uygun olarak yürütülmesi ve kontrolü amacıyla Müdürlüğümüzce İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi kurulmuştur.

         Bu amaçla sitemizde iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli mevzuat, dokümanlar,  formlar, çizelgeler vs. yayınlanacak, duyurular bölümünde acil yapılması gerekli işler ve yazışmalar duyurulacak, ayrıca iş sağlığı ve güvenliği konusunda güzel örnekler sunan okul ve kurumlarımızın haberler bölümünde haberi yapılacaktır.

        İş Sağlığı ve Güvenliğinden okul ve kurumlarımızda müdüründen öğrencisine HERKES’in sorumlu olduğunu biran dahi unutmayarak;  

Hep Birlikte… Daha İyiye… Daha İleriye…

 

 

 

Dosyalar için tıklayınız.

Cumhuriyet Mh. Cumhuriyet Meydanı Belediye İşhanı No12 48850 Seydikemer / MUĞLA Tel 0252 656 23 00 Faks 0252 656 23 01 - 0252 656 23 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.